Lucyna Malec

Lucyna Malec-Mayer

7,1
1 824 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Lucyna Malec

Grała także w serialu KOC (Komiczny Odcinek Cykliczny) jako Henię - brunetkę, żonę Pana profesora, "przyjaciółkę" Pana Rycha :D

Więc należało by o tym wspomnieć, nie prawdaż ? ;)

tsn_mo

dokładnie wszyscy juz zapomnieli o KOC-u a ja ogladalam wszystkie odcinki to było świetne TVP powinno to znow nadawac :) moze napiszemy jakis protescik...?

laser1979

W KOC-u Lucyna wygląda zmysłowo, wspaniała wisienka na torciku. Lubię jej grę ale teraz przypomina mi ona pocztówki z dzieciństwa, to mnie denerwuje. Szkoda że nikt nie potrafi wykorzystać jej potencjału, a może ona sama z tego nie chce skorzystać, woląc swoją wersję masową a nie studyjną. O KOC-u trzeba pamiętać bo na zimowe wieczory nie ma nic lepszego.

miczo02

Dla mnie na zawsze będzie Panią Henryką :)

A KOC jest oczywiście poza konkurencją. TVP mogłaby puścić chociażby na kulturze.

pagichu

KOC to oczywiście nie serial a niezapomniany program rozrywkowy na "Dwójce". Jako "Lucy w skaju" zaspiewala w tym programie kultowe "Najwięcej smaku jest w polskim chłopaku":)

tsn_mo

Najwięcej smaku jest w polskim chłopaku
http://www.youtube.com/watch?v=LQGRyjzGWUI

Zobaczcie to koniecznie!! :D

tsn_mo

ubóstwiam ją w "Nie tak" (No Yes), bodaj najlepszej piosence zespołu Komicznego Odcinka Cyklicznego

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones